Posted by admin | January - 23 - 2018 | Comments Off

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt okolic płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla szereg opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany również dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie bezbolesna i niezwykle szybka, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest polepszenie jakości życia oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Odwiedź:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut może usunąć Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Podobne wpisy:

Comments are closed.